Dôležité je urobiť prvý krok
a veci sa pohnú smerom vpred.

Čo hovoria klienti?

Poctivo som sa pripravovala na pohovor podľa Evkiných rád. Išla som na dvojkolový pracovný pohovor a prijali ma. Bol to môj prvý pohovor po 8 rokoch a dala som to na prvý šup. Ušetrila som si kopec času aj nervov, tie peniažky za to určite stáli. Ďakujem, príprava bola skvelá, mne osobne to moc pomohlo.

Lenka Nováková

Sales Manager

Profesionálny a zároveň priateľský prístup. Hodiny prebiehali cez skype. Kompletná príprava na celý pohovor, odpovede na všetky otázky. Na základe vlastných skúseností vie človeku poradiť, čo na pohovore povedať a čo nepovedať. Prispôsobit odpovede danej pozícii, na ktorú sa človek hlási, čo mi ako čerstvej absolventke VŠ veľmi pomohlo. Veľká spokojnosť.

Veronika Eliášová

Project Manager

Evka je milá a ústretová doučovateľka. Má profesionálny prístup a veľmi mi pomohla či už s anglickým jazykom alebo prípravou na pracovný pohovor. Odporúčam 🙂

Mária Molčanová

Asistentka

Evka je milá, príjemná, vždy usmiata. Je výborná učiteľka, veľmi ochotná a flexibilná. Hodiny sú zaujímavé, odhadne slabiny, ktoré vysvetlí podrobne tak, aby som ich pochopil. Určite odporúčam.

Miroslav Jurík

Vedúci nákupu

Evka je špičková lektorka. Je veľmi profesionálna a na každú hodinu je perfektne pripravená. Jej pristup k výučbe angličtiny je moderný a individualne zameraný podĺa typu študenta. Vrelo odporúčam.

Ján Horváth

Manažér kvality

Reakcie na e-book

Ebook „Nehovor, že nedáš pohovor“ je pre mňa veľkým pomocníkom, keďže momentálne som vo fáze hľadania zamestnania. Sú v ňom podrobne popísané rôzne situácie, s ktorými sa na pracovných pohovoroch stretávam, základné tipy pohovorov a rozdiely medzi nimi. V tomto ebooku som našla návody, ako si v jednotlivých situáciách poradiť a správne odpovedať a predať sa. Okrem veľmi profesionálnych rád nájdete v ebooku aj odporúčania, ako si poradiť so stresom pri pohovore, čo jednotlivými otázkami personalista sleduje a akými následnými otázkami si moje odpovede preveruje. Ak sa chcete správne predať a zamestnať u správneho zamestnávateľa, je tento ebook vhodným pomocníkom na prípravu pohovoru. Odporúčam.

Miroslava Martincová

Manažérka logistiky

Ďakujem za tento e-book. Mne osobne otvoril oči, zistil som, aké chyby som robil ja sám. Súhlasím s vami, niečo takéto by sa malo učiť na školách. Po prečítaní vášho návodu som šiel na pohovor a konečne ma prijali. Ďakujem, moc ste mi pomohla. Vaša práca má zmysel, tak len tak ďalej. Všetkým e-book vrelo odporúčam.

Peter Novák

IT

Ak sa chystáte na pracovný pohovor , tak Vám určite záleží na jeho výsledku. Lenže viete určite, ako na to a čo Vás tam čaká? Táto e-kniha Vám pri tom može byť výborným pomocníkom. Je nabitá užitočnými informáciami, ktoré budete potrebovať a nemusíte ich zdĺhavo sami vyhľadávať. Nájdete tu okruhy otázok, s ktorými sa možete stretnúť. Hodiť sa Vám budú aj všetky rady, ako vhodne prezentovat a zhodnotiť Vaše doterajšie pracovné skúsenosti či fungovanie. Budete dosť pravdepodobne musieť hovoriť nielen o svojich úspechoch ale aj o svojich neúspechoch či slabších stránkach. Rozprávať o tom len tak napočkanie nie je ľahké. Je teda skvelé, že sa v jednej kapitole dozviete, akým sposobom si s týmto typom otázok elegantne poradiť . Ak sa uchádzate o miesto, kde je požadovaná znalosť cudzieho jazyka, určite Vám prídu vhod tipy, kde si možete zadarmo svoje znalosti a úroveň otestovať. Naviac kvalitná príprava Vám umožní sa lepšie cítíť a minimalizovať stres, ktorý k pracovnému pohovoru patrí. Vrelo túto knihu doporučujem a prajem, aby Vás doviedla k vytúženému miestu.

Dagmar Chovet

Evkinu knihu Nehovor, že nedáš pohovor čítam práve keď sa obzerám po trhu práce a chystám sa na pohovory. Našla som v nej množstvo cenných rád, vďaka ktorým sa pohovorov už až tak nedesím a viem ako sa na ne pripraviť! Je napísaná ľudským štýlom, číta sa veľmi ľahko. Je plná prínosných informácií aj odkazov na zaujímavé testy, ktoré vďaka nej čitateľ ľahko nájde. Som nesmierne rada, že si táto kniha ku mne našla cestu a odporúčam ju všetkým čo sa chystajú na pohovor. Evi, želám ešte veľa úspechov v ďalšej tvorbe a vedz, že vďaka tebe to na najbližšom pohovore dám! Ďakujem.

Nicoletta Socratousova

Sales Manager

Na Evin eBook jsem byla moc zvědavá, protože sama jsem před mateřskou dovolenou pracovala jako HR manager v jedné mezinárodní společnosti. Dělat pohovory s kandidáty byl můj denní chleba. A musím říct, že Evin eBook je opravdu skvělý a moc povedený. Je to profesionálně zpracovaná kniha, napsaná lehkou, vtipnou a velmi čtivou formou. Plná velmi užitečných a hodnotných informací. Co se mi líbí nejvíc, jsou otázky z praxe a vysvětlení, jak mohou být druhou stranou vnímány. Za mě, a to nejen jako HR člověka, Evin eBook by si měl přečíst každý, kdo se chystá na pracovní pohovor.

Kateřina Nováková

www.detizezkumavky.cz

Kniha sa mi veľmi páčila, je napísaná vtipnou formou a ľahko sa číta, dokonca som ju zhltla na jednu „šupu“. Poslednú dobu som absolvovala nespočetné množstvo pohovorov a stále to akosi nevyšlo. Kniha mi pomohla získať informácie, kde robím chyby, s akými otázkami môžem rátať, rôzne situácie, rady ako správne odpovedať. Dokonca som si začala všímať ako ľudia podávajú ruky :-D. Knihu určite odporúčam, ak sa chystáte na pohovor tak v nej nájdete všetky odpovede, ktoré potrebujete a pohovor pre Vás bude hračkou.

Katarína Gulová

účtovníčka

Pohovor je podle mě hrozně složitá a stresující situace. Kdybych znala rady, které jsem si přečetla v tomto e-booku dřív, už bych to tak špatně nevnímala. Věřím, že tato kniha pomůže mnoha lidem.

Lenka Spurná

www.lenkaspurna.cz

Error: Please enter a valid email address

Error: Invalid email

Error: Please enter your first name

Error: Please enter your last name

Error: Please enter a username

Error: Please enter a password

Error: Please confirm your password

Error: Password and password confirmation do not match