Máte z pohovoru STRES a obavy? 

Lámete si hlavu, PREČO to nedáte a kde robíte chybu?

Chcete vedieť  SPRÁVNE  reagovať na otázky? 

Potrebujete NOVÚ prácu čo najrýchlejšie?

Prečítajte si prvé strany e-booku

NEHOVOR, ŽE NEDÁŠ POHOVOR

 E-book s podtitulom: Láskavý sprievodca pracovného pohovoru 
je napísaný „ľudskou rečou“,  pekne po lopate.

Poskytne vám konkrétny a podrobný návod, ako zvládnuť 
pracovný pohovor v pohode a s úsmevom na perách. 

E-book vám prezradí:

Prečo je pohovor obchod

Tipy, ako správne reagovať na otázky

Ktorým chybám sa radšej vyvarovať

Triky, ako sa zbaviť trémy z pohovoru

Body-language techniky

Čo vás môže na pohovore prekvapiť alebo zaskočiť

V e-booku nájdete malú ukážku toho, 
ako to vyzerá vo vnútri plateného e-booku 
NEHOVOR, ŽE NEDÁŠ POHOVOR.

Čo hovoria o e-booku prví čitatelia?

Ďakujem za tento e-book. Mne osobne otvoril oči, zistil som, aké chyby som robil ja sám. Súhlasím s vami, niečo takéto by sa malo učiť na školách. Po prečítaní vášho návodu som šiel na pohovor a konečne ma prijali. Ďakujem, moc ste mi pomohla. Vaša práca má zmysel, tak len tak ďalej. Všetkým e-book vrelo odporúčam.

Peter Novák

IT

Ebook „Nehovor, že nedáš pohovor“ je pre mňa veľkým pomocníkom, keďže momentálne som vo fáze hľadania zamestnania. Sú v ňom podrobne popísané rôzne situácie, s ktorými sa na pracovných pohovoroch stretávam, základné tipy pohovorov a rozdiely medzi nimi. V tomto ebooku som našla návody, ako si v jednotlivých situáciách poradiť a správne odpovedať a predať sa. Okrem veľmi profesionálnych rád nájdete v ebooku aj odporúčania, ako si poradiť so stresom pri pohovore, čo jednotlivými otázkami personalista sleduje a akými následnými otázkami si moje odpovede preveruje. Ak sa chcete správne predať a zamestnať u správneho zamestnávateľa, je tento ebook vhodným pomocníkom na prípravu pohovoru. Odporúčam.

Miroslava Martincová

Manažérka logistiky

Evkinu knihu Nehovor, že nedáš pohovor čítam práve keď sa obzerám po trhu práce a chystám sa na pohovory. Našla som v nej množstvo cenných rád, vďaka ktorým sa pohovorov už až tak nedesím a viem ako sa na ne pripraviť! Je napísaná ľudským štýlom, číta sa veľmi ľahko. Je plná prínosných informácií aj odkazov na zaujímavé testy, ktoré vďaka nej čitateľ ľahko nájde. Som nesmierne rada, že si táto kniha ku mne našla cestu a odporúčam ju všetkým čo sa chystajú na pohovor. Evi, želám ešte veľa úspechov v ďalšej tvorbe a vedz, že vďaka tebe to na najbližšom pohovore dám! Ďakujem.

Nicoletta Socratousova

Sales Manager

Ak sa chystáte na pracovný pohovor , tak Vám určite záleží na jeho výsledku. Lenže viete určite, ako na to a čo Vás tam čaká? Táto e-kniha Vám pri tom može byť výborným pomocníkom. Je nabitá užitočnými informáciami, ktoré budete potrebovať a nemusíte ich zdĺhavo sami vyhľadávať. Nájdete tu okruhy otázok, s ktorými sa možete stretnúť. Hodiť sa Vám budú aj všetky rady, ako vhodne prezentovat a zhodnotiť Vaše doterajšie pracovné skúsenosti či fungovanie. Budete dosť pravdepodobne musieť hovoriť nielen o svojich úspechoch ale aj o svojich neúspechoch či slabších stránkach. Rozprávať o tom len tak napočkanie nie je ľahké. Je teda skvelé, že sa v jednej kapitole dozviete, akým sposobom si s týmto typom otázok elegantne poradiť . Ak sa uchádzate o miesto, kde je požadovaná znalosť cudzieho jazyka, určite Vám prídu vhod tipy, kde si možete zadarmo svoje znalosti a úroveň otestovať. Naviac kvalitná príprava Vám umožní sa lepšie cítíť a minimalizovať stres, ktorý k pracovnému pohovoru patrí. Vrelo túto knihu doporučujem a prajem, aby Vás doviedla k vytúženému miestu.

Dagmar Chovet

Error: Please enter a valid email address

Error: Invalid email

Error: Please enter your first name

Error: Please enter your last name

Error: Please enter a username

Error: Please enter a password

Error: Please confirm your password

Error: Password and password confirmation do not match