Poznáte ten správny kľúč
k úspechu na pohovore?

Utvrdíte sa vo veciach, ktoré sa 
pred pohovorom hodia vedieť

…a určite ste ich tušili.

Viete PREDAŤ SÁM SEBA??

V tomto e-booku sa dozviete informácie 
do života, ktoré treba vedieť, ale v škole 
vás to nikto nenaučil.

Rady, tipy a triky,  aby ste sa na pohovore 
vedeli predať a mohli získať lepšiu prácu.

Pripraveným šťastie praje 🙂
Stiahnite si ZDARMA

111 otázok na pracovný pohovor

a pripravte sa lepšie, než ostatní uchádzači

Rozšírte si možnosti hľadania práce, 
hľadajte prácu všade, kde sa dá:)

Stiahnite si ZDARMA

zoznam Facebookových skupín

Evkinu knihu Nehovor, že nedáš pohovor čítam práve keď sa obzerám po trhu práce a chystám sa na pohovory. Našla som v nej množstvo cenných rád, vďaka ktorým sa pohovorov už až tak nedesím a viem ako sa na ne pripraviť! Je napísaná ľudským štýlom, číta sa veľmi ľahko. Je plná prínosných informácií aj odkazov na zaujímavé testy, ktoré vďaka nej čitateľ ľahko nájde. Som nesmierne rada, že si táto kniha ku mne našla cestu a odporúčam ju všetkým čo sa chystajú na pohovor. Evi, želám ešte veľa úspechov v ďalšej tvorbe a vedz, že vďaka tebe to na najbližšom pohovore dám! Ďakujem.

-Nicoletta Socratousova

Sales Manager

Ebook „Nehovor, že nedáš pohovor“ je pre mňa veľkým pomocníkom, keďže momentálne som vo fáze hľadania zamestnania. Sú v ňom podrobne popísané rôzne situácie, s ktorými sa na pracovných pohovoroch stretávam, základné tipy pohovorov a rozdiely medzi nimi. V tomto ebooku som našla návody, ako si v jednotlivých situáciách poradiť a správne odpovedať a predať sa. Okrem veľmi profesionálnych rád nájdete v ebooku aj odporúčania, ako si poradiť so stresom pri pohovore, čo jednotlivými otázkami personalista sleduje a akými následnými otázkami si moje odpovede preveruje. Ak sa chcete správne predať a zamestnať u správneho zamestnávateľa, je tento ebook vhodným pomocníkom na prípravu pohovoru. Odporúčam.

-Miroslava Martincová

Manažérka logistiky

Po prečítaní článkov na blogu som si uvedomila, že pre mňa je najvyšší čas zmeniť prácu. E-book som doslova zhltla a chystám sa na prvý pohovor. Vôbec sa toho nebojím. Zbavila som sa strachu zmeniť prácu a viem, že je to dobré rozhodnutie. ĎAKUJEM.

-Linda

účtovníčka

Když mě Eva požádala o recenzi, byla jsem mile překvapená, protože její téma je téměř totožné, jako to moje. Navíc si cením lidí, kteří se nebojí spolupracovat s jinými a tím ukázat více pohledů na stejnou věc. O co Evě i mě jde? Nechat Vás nahlédnout do myšlení personalistů a předat naše postřehy, které vás naučí přemýšlet o vaší práci/zaměstnání jinak. Tento e-book rozhodně doporučuji k přečtení. Zabere Vám jenom pár minut, ale prozradí vám detaily, které jsou velmi důležité pro to, aby ten Váš pohovor skončil nabídkou práce 🙂

-Martina Koláčková

personalistka www.martinakolackova.cz

Evin eBook se ke mně dostal v době, kdy jsem zvažovala, zda nastoupit či nenastoupit po rodičovské dovolené do (klasického) zaměstnání. Ale představa, že jdu na pohovor, mě naprosto vyděsila. Nevěděla jsem, co mě čeká, leta jsem žádný pohovor neabsolvovala. Teď, po přečtení ebooku, jsem nabyla mnohem větší sebedůvěry. Vím, na co se zaměřit při přípravě na pohovor i jak se chovat během něj, na co si dát pozor apod. A s tímto povědomím a získanými znalostmi už strach z případného pohovoru není tak velký. Ebook poskytuje velmi užitečné informace, které by nikomu neměly při hledání zaměstnání chybět. Evě nechybí humor a nadhled, a tak i čtenář se tímto pozitivním postojem nakazí a naladí se na úspěch při pohovoru. Nejen praktické informace, ale i povzbuzení, trocha psychologie a koučingu. To čeká čtenáře tohoto ebooku.

-Lucie Křivinková

www.luciekrivinkova.cz

Na Evin eBook jsem byla moc zvědavá, protože sama jsem před mateřskou dovolenou pracovala jako HR manager v jedné mezinárodní společnosti. Dělat pohovory s kandidáty byl můj denní chleba. A musím říct, že Evin eBook je opravdu skvělý a moc povedený. Je to profesionálně zpracovaná kniha, napsaná lehkou, vtipnou a velmi čtivou formou. Plná velmi užitečných a hodnotných informací. Co se mi líbí nejvíc, jsou otázky z praxe a vysvětlení, jak mohou být druhou stranou vnímány. Za mě, a to nejen jako HR člověka, Evin eBook by si měl přečíst každý, kdo se chystá na pracovní pohovor.

-Kateřina Nováková

www.detizezkumavky.cz

Pohovor je podle mě hrozně složitá a stresující situace. Kdybych znala rady, které jsem si přečetla v tomto e-booku dřív, už bych to tak špatně nevnímala. Věřím, že tato kniha pomůže mnoha lidem.

-Lenka Spurná

manažérka a lektorka www.lenkaspurna.cz

Ak sa chystáte na pracovný pohovor , tak Vám určite záleží na jeho výsledku. Lenže viete určite, ako na to a čo Vás tam čaká? Táto e-kniha Vám pri tom može byť výborným pomocníkom. Je nabitá užitočnými informáciami, ktoré budete potrebovať a nemusíte ich zdĺhavo sami vyhľadávať. Nájdete tu okruhy otázok, s ktorými sa možete stretnúť. Hodiť sa Vám budú aj všetky rady, ako vhodne prezentovat a zhodnotiť Vaše doterajšie pracovné skúsenosti či fungovanie. Budete dosť pravdepodobne musieť hovoriť nielen o svojich úspechoch ale aj o svojich neúspechoch či slabších stránkach. Rozprávať o tom len tak napočkanie nie je ľahké. Je teda skvelé, že sa v jednej kapitole dozviete, akým sposobom si s týmto typom otázok elegantne poradiť . Ak sa uchádzate o miesto, kde je požadovaná znalosť cudzieho jazyka, určite Vám prídu vhod tipy, kde si možete zadarmo svoje znalosti a úroveň otestovať. Naviac kvalitná príprava Vám umožní sa lepšie cítíť a minimalizovať stres, ktorý k pracovnému pohovoru patrí. Vrelo túto knihu doporučujem a prajem, aby Vás doviedla k vytúženému miestu.

-Dagmar Chovet

Error: Please enter a valid email address

Error: Invalid email

Error: Please enter your first name

Error: Please enter your last name

Error: Please enter a username

Error: Please enter a password

Error: Please confirm your password

Error: Password and password confirmation do not match