Jeden zo spôsobov, ako zlepšiť svoju angličtinu je obklopiť sa ňou. Neznamená to obklopiť sa anglickými knihami alebo prezentáciami!

Znamená to obklopiť sa pozitívnou anglickou atmosférou. Počas týchto sviatkov (a nielen počas nich) robte to, čo milujete a dobíjajte sa pozitívnou energiou.

Aby ste si užili vianočné chvíle plné pohody a romantiky, pripravila som pre Vás špeciálny vianočný darček v podobe troch filmov (ako inak, samozrejme v originále :))

Bežte si uvariť si teplú čokoládu, čajík alebo vianočný punč a šup pred telku alebo počítač. Zaryte sa pod deku, rozkliknite obrázky a rozbaľte si láskavé vianočné darčeky.

Love Actually

vianocny jobedu

http://putlockers.ch/watch-love-actually-online-free-putlocker.html

 While You Were Sleeping

vianocny2

http://putlockers.ch/watch-while-you-were-sleeping-online-free-putlocker.html

Bridget Jones’s Diary

vianocny-3

http://putlockers.ch/watch-bridget-joness-diary-online-free-putlocker.html

Prajem Vám čarokrásne a radostné Vianoce, veľa pokojnosti a spokojnosti. A keď Ježiško neprinesie, to čo ste si priali, nevešajte hlavu. Vaše priania sa Vám skôr či neskôr splnia, len si prajte naďalej po čom túžite a priťahujte cieľ bližšie k sebe.

vianocny

 

 

 

 

 

Komentáre

Podobné články

Pomáha ľuďom pripraviť sa na pracovný pohovor tak, aby ho zvládli ľavou zadnou a k vlastnej spokojnosti. Inšpiruje ľudí k tomu, aby chodili do práce s radosťou a ľahkosťou, a pokiaľ to tak nie je, aby mali silu to zmeniť. Je autorkou e-bookov Nehovor, že nedáš pohovor a Kľúč k úspešnému pracovnému pohovoru.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chyba: Prosím, vložte platnou e-mailovou adresu

Chyba: Neplatný e-mail

Chyba: Prosím zadejte své jméno

Chyba: Prosím zadejte své příjmení

Chyba: Prosím zadejte uživatelské jméno

Chyba: Prosím zadejte heslo

Chyba: Potvrdit heslo

Chyba: Zadaná hesla se neshodují