Jeden zo spôsobov, ako zlepšiť svoju angličtinu je obklopiť sa ňou. Neznamená to obklopiť sa anglickými knihami alebo prezentáciami!

Znamená to obklopiť sa pozitívnou anglickou atmosférou. Počas týchto sviatkov (a nielen počas nich) robte to, čo milujete a dobíjajte sa pozitívnou energiou.

Aby ste si užili vianočné chvíle plné pohody a romantiky, pripravila som pre Vás špeciálny vianočný darček v podobe troch filmov (ako inak, samozrejme v originále :))

Bežte si uvariť si teplú čokoládu, čajík alebo vianočný punč a šup pred telku alebo počítač. Zaryte sa pod deku, rozkliknite obrázky a rozbaľte si láskavé vianočné darčeky.

Love Actually

vianocny jobedu

http://putlockers.ch/watch-love-actually-online-free-putlocker.html

 While You Were Sleeping

vianocny2

http://putlockers.ch/watch-while-you-were-sleeping-online-free-putlocker.html

Bridget Jones’s Diary

vianocny-3

http://putlockers.ch/watch-bridget-joness-diary-online-free-putlocker.html

Prajem Vám čarokrásne a radostné Vianoce, veľa pokojnosti a spokojnosti. A keď Ježiško neprinesie, to čo ste si priali, nevešajte hlavu. Vaše priania sa Vám skôr či neskôr splnia, len si prajte naďalej po čom túžite a priťahujte cieľ bližšie k sebe.

vianocny

 

 

 

 

 

Komentáre

Pomáha ľuďom pripraviť sa na pracovný pohovor tak, aby ho zvládli ľavou zadnou a k vlastnej spokojnosti. Inšpiruje ľudí k tomu, aby chodili do práce s radosťou a ľahkosťou, a pokiaľ to tak nie je, aby mali silu to zmeniť. Je autorkou e-bookov Nehovor, že nedáš pohovor a Kľúč k úspešnému pracovnému pohovoru.

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Error: Please enter a valid email address

Error: Invalid email

Error: Please enter your first name

Error: Please enter your last name

Error: Please enter a username

Error: Please enter a password

Error: Please confirm your password

Error: Password and password confirmation do not match